sv / en

Vi på Lövsta

Antonia Ax:son Johnson

Ägare Lövsta Stuteri

Läs mer om Antonia

Tinne Vilhelmson Silfvén

Stuterichef

tinne@lovstastuteri.com

+4670 577 16 51

Läs mer om Tinne

Ulrika Almquist

ulrika@lovstastuteri.com

+4670 983 49 00

Linnea Källgren

Kommunikations- och hållbarhetsansvarig

linnea.kallgren@lovstastuteri.com

Lär känna Linnea.

Emelie Broman Tegelberg

Sponsoransvarig och projektledare Lövsta Future Challenge

emelie@lovstastuteri.com

+4670-876 58 84

Kristina Berggren Fur

Sociala Medier & Marknad

kristina@lovstastuteri.com

+4673-867 01 36

Susanne de Jounge

Ekonomi och administrativa frågor

susanne@lovstastuteri.com

+4670 639 34 03

Christina Jönsson

Ekonomi

christina.jonsson@altocumulus.com

+4672-529 79 82

Alexandra Mörner

Ansvarig för hopphingstprogrammet samt delaktig i Lövsta Future Challenge Jumping. Femte generationen av ägarfamiljen.

alexandra@lovstastuteri.com

+4670-866 04 19

Jens Fredricson

Avelsrådgivare, delaktig i hopphingstprogrammet

Vi i tävlingsstallet

Caroline Darcourt

Stallchef Tävlingsstallet

caroline@lovstastuteri.com

+46735 27 11 62

Stella Röhlcke

Hoppryttare baserad i Holland, sjätte generationen av ägarfamiljen

stella@lovstastuteri.com

Jessika Pettersson

Tinnes hästskötare

jessika@lovstastuteri.com

+4673-044 95 88

Lär känna Jessika.

Nathalie Ohlson

nathalie@lovstastuteri.com

Johanna Jerre

Praktikantfrågor, Tävlingsstallet

johanna.jerre@lovstastuteri.com

Linnea Cöster

linnea@lovstastuteri.com

Kate Forsén

kate@lovstastuteri.com

Trädgårdsteamet

Katarina Rickman

Trädgårdsmästare

katarina@lovstastuteri.com

+4670-814 33 14

Anhelee Pugliano

anhelee@lovstastuteri.com

Lär känna Anhelee.

Gårdsdriftsteamet

Jörgen Karbin

Gårdsdriftssamordnare

jorgen@lovstastuteri.com

+4670-367 26 84

Lär känna Jörgen.

Kaj Lahtinen
Peter Gustavsson