Kontakta oss

För frågor om betäckningar och hingstval

semin@lovstastuteri.com
+4676 012 11 12 (ej SMS)

Malin Cohlin, Stationschef
malin@lovstastuteri.com
+4676 012 11 12 (välj alternativ 2)

Florian Darcourt, Hingstansvarig
florian@lovstastuteri.com
+4676 012 11 12 (välj alternativ 1)

Frågor till Lövsta Horse Fitness

fitness@lovstastuteri.com
+4676 012 11 12 (välj alternativ 3)

Frågor till Lövsta Stuteri

Tinne Vilhelmson Silfvén, Stuterichef
tinne@lovstastuteri.com
+4670 577 16 51

Ingalill Berglund, VD
ingalill@lovstastuteri.com

+4673-026 19 16

Malin Cohlin, Seminstationschef
malin@lovstastuteri.com
+4676 012 11 12

Linnea Källgren, Kommunikation & Hållbarhet
linnea.kallgren@lovstastuteri.com
+4673 075 27 17

Emelie Broman Tegelberg, Sponsoransvarig
emelie@lovstastuteri.com
+ 4670 876 58 84

Caroline Darcourt, Stallchef Tävlingsstallet
caroline@lovstastuteri.com
+46735 27 11 62

Susanne de Jounge, Ekonomi och administrativa frågor
susanne@lovstastuteri.com
+4670 639 34 03

Johanna Jerre, Praktikantfrågor (Tävlingsstallet)
johanna.jerre@lovstastuteri.com

Amanda Axtelius, Praktikantfrågor (Seminstationen/Unghästanläggningen)
amanda@lovstastuteri.com

Katarina Rickman, Trädgårdsmästare
katarina@lovstastuteri.com
+4670 814 33 14

Jörgen Karbin, Gårdsdriftssamordnare
jorgen@lovstastuteri.com
+4670 367 26 84